Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Gebruikers

TopVaste gebruikers

Klik op de gebruiker om de vaste tijden van de gebruiker te zien:

 

BTO Ella den Ouden
Balletschool Petra Hoek

Consultatiebureau  
   
Dorpsraad  
   
Advendo  
Dag: Maandag
Zaal: Rietveld
Tijd: 19.30 – 22.00
   
Oranjevereniging  
   
Logopedie W.G.F. Snijders  
Dag: Woensdag
Zaal: Weipolder
Tijd: 13.00 – 17.00
   
Muziekvereninging W.M. van der Harst  
Dag: Woensdag
Zaal: Rietveld
Tijd: 19.00 – 22.00
   
Biljartvereniging Wit Rood Wit  
Dag: Donderdag
Zaal: Foyer
Tijd: 19.00 – 23.00
   
Jeugdwerk Ooltgensplaat  
Dag: 2e Woensdag van de maand
Zaal: Oudeland
Tijd: 14.00 – 15.30
   
EHBO  
   
Stichting Zijn  
–          Creamiddag  
–          Dag: Dinsdag
–          Zaal: Oudeland
–          Tijd: 13.30 – 16.30
   
–          Kaarten  
–          Dag: Dinsdag en donderdag
–          Zaal: Foyer
–          Tijd: 13.00 – 16.30
   
–          Biljarten  
–          Dag: Dinsdag en donderdag
–          Zaal: Foyer
–          Tijd: 13.00 – 16.30
   
–          Koersbal  
–          Dag: Donderdag
–          Zaal: Oudeland en Rietveld
–          Tijd: 13.30 – 16.30
   
–          Ouderengymnastiek  
–          Dag: Maandag
–          Zaal: Rietveld
–          Tijd: 09.00 – 10.00
   
–          Bingo  
   
–          Breicafé  
   
Gymnastiekvereniging DOS  
–          Dag: Maandag
–          Zaal: Sportzaal
–          Tijd: 15.30 – 16.30, 16.30 – 17.30, 17.30 – 18.30, 19.45-20.45
   
–          Dag: Dinsdag
–          Zaal: Sportzaal
–          Tijd: 15.30 – 16.30, 18.30-19.30, 19.30-20.30, 20.30-22.00
   
–          Dag: Donderdag
–          Zaal: Sportzaal
–          Tijd: 9.30 – 10.15 en 10.15 – 11.15
   
Just4Fun  
–          Dag: Woendag
–          Zaal: Weipolder/Galathee
–          Tijd: 19.30 – 22.00
   
Sport Goeree-Overflakkee  
   
Repaircafé  
–          Dag: Elke 2e zaterdag v/d maand
   
PT Strengt & Conditioning Coach Peter  
–          Dag: Dinsdag
–          Zaal: Sportzaal
–          Tijd: 17.00-18.00 (Tang Soo Do Kids)
   
–          Dag: Woensdag
–          Zaal: Sportzaal
–          Tijd: 19.00-20.30 (Tang Soo Do Kids)
   
–          Dag: Donderdag
–          Zaal: Sportzaal
–          Tijd: 19.00-20.00 (Tang Soo Do Kids)
   
–          Dag: Vrijdag
–          Zaal: Sportzaal
–          Tijd: 19.00-20.00 (Bokszaktraining)
   
–          Dag: Zaterdag
–          Zaal: Sportzaal
–          Tijd: 9.00-10.00 (Boxing Flakkee Kids)
10.00-11.00 (Boxing Flakkee)
 

BTO Ella den Ouden

 
–          Dag: Maandag
–          Zaal: Sportzaal
–          Tijd: 18.45-19.45 (Boxtraining)
   
–          Dag: Donderdag
–          Zaal: Sportzaal
–          Tijd: 21.00-22.00 (Boxtraining)
   
–          Dag: Donderdag
–          Zaal: Sportzaal
–          Tijd: 16.30-17.15, 17.15-18.00